Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Při společné sázce účastníci investují dohromady své peníze do nákupu sázkových tiketů a tím zvyšují své šance na výhru. Vytvoří tak loterijní syndikát, kde každý účastník má stejná práva a povinnosti.

Společná sázka :

- investujete pouze zlomek celkové ceny sázkového tiketu

- větší pravděpodobnost na výhru v Jackpotu

- nemusíte hledat hráče, kteří si s vámi vsadí

- pohodlí a bezpečnost

Vytvoří se skupina účastníků, která se společné sázky zúčastní. Podmínkou účasti bude splnění stanovených podmínek a včasné složení vkladu do společné sázky na bankovní účet manažera loterijního syndikátu, který zajistí průběh společné sázky.

Počet vsazených sloupců je vždy odvozen dle počtu účastníků.

Každá společná sázka je rozdělena na podíly. Pokud má společná sázka například 100 účastníků, tak každý z nich získá z případné výhry 1/100.

Ve společné sázce vám nevznikají žádné další náklady ani poplatky. Vždy obdržíte podílovou část případné výherní částky, na kterou máte nárok, aniž byste museli platit jakoukoliv provizi či poplatky. Případné věcné či jiné doplňkové výhry související se vsazením sázkových tiketů, nespadají k případné výherní částce.

V zahraničí jsou hráčské syndikáty velmi populární. Pokud je Jackpot opravdu vysoký, tak při skupinové ( společné ) sázce je možná opravdu hodně vysoká výhra pro každého z účastníků.

Stále je ale nutné si uvědomit, že sázení číselných loterií je velmi riziková činnost, při které se vám může stát, že o svůj vklad přijdete. Žádný krácený rozpis nebo systém vám nezaručí  výhru na 100%. Vždy se bude jednat pouze o hru, ve které nemusíte být vítěz.

 

PŘEDPOKLAD :

Pokud se do společné sázky EuroJackpotu zapojí 500 lidí a každý investuje 25,- Kč, tak je možné vsadit 208 sloupců společné sázky.

V případě hlavní výhry by každý získal minimálně cca 500 000,- Kč a to při nejnižším možném Jackpotu ( 10 mil. € ).

K dnešnímu dni ( 31.1.2023 ) je Jackpot ve výši 2 478 000 000,- Kč. V tomto případě by každý účastník získal cca 5 000 000,- Kč.