Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czKeramika do kuchyně i do zahrady. Kvašáky, hrnečky, sošky vodníků. Majolika. Keramické kurzy.

Čísla pro společnou sázku jsou vybírána počítačovým programem.

Nejedná se o nějaký laciný generátor náhodných čísel, ale o profesionální PC program, který vyhodnocuje a predikuje čísla dle cca 80 možných filtrů a herních systémů.

Z vybraných čísel je vytvořena rozpisová sázka.

Rozpisové sázky jsou založeny na pokročilých herních postupech, které za použití velkého množství filtrů aplikují vložené parametry a dokáží tak zredukovat rozpis, který má několik desítek tisíc kombinací, např. na 100 kombinací, při dodržení stanovené základní záruky.

Optimalizací a filtrováním plně matematického rozpisu na přesně definovaný počet čísel, získáváme vlastní rozpisovou sázku. Výhodou rozpisových sázek je záruka, kdy při uhodnutí stanoveného počtu čísel získáme na 100% některé z výherních pořadí.

Záruka v rozpisových sázkách je vždy minimální - pokud se čísla „sejdou“, může z toho být např. 1. pořadí. A stále je tu šance na výhry v nižších pořadích, kdy výhra v 2. pořadí bývá několik desítek miliónů Kč.

Pokud není žádná výhra, tak přijdete jen o pár desítek Kč, které do společné sázky vložíte, což určitě neohrozí žádný rodinný rozpočet.

Žádná predikce není 100 %. Ale je to jedna z cest, jak být úspěšní.


Tak proč to nezkusit.


Dohoda členů k využití jejich vlastních kombinací čísel je možná po předchozí konzultaci s manažerem. Po zahájení společné sázky jsou vybraná čísla pro jednotlivý tah platná pro všechny členy loterijního syndikátu.

Manažer loterijního syndikátu zajistí nákup sázkových tiketů a zveřejnění rozpisové sázky na webové stránce před losováním.

Vylosovaná čísla a vyhodnocení společné sázky je zveřejněno na webové stránce. 

Po ukončení společné sázky je sázka celkově vyhodnocena a v případě výhry bude podílová část, která vám přísluší, převedena na váš bankovní účet. 
Podmínky společné sázky se řídí smlouvou o loterijním syndikátu.


Společné sázky se mohou účastnit jen uživatelé, kteří uzavřeli smlouvu o loterijním syndikátu. V případě jakýchkoliv pochybností je manažer oprávněn požádat účastníka o prokázání pravosti údajů nebo vyloučit účastníka ze společné sázky. Rozhodnutí manažera je vždy konečné, bez jakýchkoliv opravných prostředků.
Ve společné sázce loterijního syndikátu vám nevznikají žádné další náklady ani poplatky. Vždy obdržíte podílovou část případné výherní částky, na kterou máte nárok, aniž byste museli platit jakoukoliv provizi či poplatky. Případné věcné či jiné doplňkové výhry související se vsazením sázkových tiketů, nespadají k případné výherní částce.


Manažer loterijního syndikátu si vyhrazuje možnost minimálně 2x za rok na dobu cca 14 dnů přerušit společnou sázku.


Působíme jako nezávislá služba třetí strany.

Neprovozujeme žádnou vlastní loterii. Naše činnost je pouze informační a zprostředkovatelská ( nákup sázkových tiketů ).

Tato činnost nespadá pod žádný oficiální loterijní orgán.